Angajăm Tehnician Mentenanță

Candidatul ideal

-Experiență în activitatea de service și mentenanță echipamente din domeniul lucrărilor hidraulice , electrice și mecanice

-Cunoștințele in domeniul electric constituie un avantaj

– Capacitate și dorință de învățare în domeniul tehnic si mecanic

– Constituie un avantaj abilitățile în sudură si lăcătușerie

-Permis conducere categoria B (obligatoriu)

– Disponibilitate pentru deplasări în zonă

Descrierea jobului

– Efectuează intervenții service la sediul clienților, în zona alocată

– Asigură punerea în funcțiune a utilajelor;

– Efectuează instructajul personalului operator;

– Efectueaza lucrari de întreținere și reparații ale utilajelor destinate managementului deșeurilor.

– Efectuează diagnoze

-Gestionează stocul de piese de schimb pentru intervențiile service

Oferim

-Salariu motivant cu posibilitate de creștere în funcție de rezultat

-Se asigură mașină de serviciu, tichete de masă + diurnă ( in cazul deplasărilor)

– Oferim cursuri de pregătire în domeniu

– Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa : secretariatecim@gmail.ro sau la 0720977394 .

Fotografii