Căutăm un Profesionist în Construcții pentru Funcția de Șef de Șantier in Craiova .

Responsabilități principale:

  • Coordonarea și supervizarea operațiunilor de construcții pe șantier, concentrându-se pe asfalt, material rulant și lucrări de drumuri.
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și termenelor stabilite.
  • Gestionarea echipei de lucru pentru a asigura eficiența și siguranța pe șantier.
  • Comunicarea eficientă cu echipa și partenerii pentru o coordonare optimă a activităților.

Cerințe:

  • Experiență semnificativă în conducerea șantierelor, cu accent pe asfalt, material rulant și construcții de drumuri.
  • Abilități de leadership dovedite și capacitatea de a lua decizii eficiente.
  • Cunoștințe tehnice solide în domeniul construcțiilor și infrastructurii.
  • Orientat către rezultate și atenție la detalii.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv, în concordanță cu experiența și performanța.
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unei companii inovatoare.
  • Mediu de lucru dinamic și susținător.
  • Participare la proiecte de amploare în domeniul construcțiilor.

Cum aplicați: Vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa de email secretariatecim@gmai.com sau la numarul de telefon 0720 977 394 .