Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau, firma de constructii si amenajari interioare, muncitori polivalenti pentru executarea lucrarilor.

Cerinte:

·        Persoane responsabile, serioase, dornice sa lucreze in domeniu;

·        Sa fi lucrat cel putin 2 ani ca muncitor polivalent in constructii/amenajari;

·        Sa fie disponibil pentru deplasari in judet/alte judete, in functie de locatia santierului;

·        Sa isi doreasca o colaborare pe termen lung.

Responsabilitati:

·        Efectueaza lucrari de constructii si montaj, lucrari de cofrare, de armare, betonare si de zidarie, lucrari de finisaj prin care aplica tencuieli si chituri, pune pardoseli, realizeaza lucrari decorative si de tapetare, etc;

·        Executa lucrarile conform indicatiilor primite de la superiorul sau;

·        Respecta procedurile corecte de lucru, respectiv normele de sanatate si securitate in munca si securitate la incendiu, conform instructajului primit;

·        Foloseste in mod corect si responsabil instrumentele de lucru;

·        Respecta programul de munca si termenele de executie a lucrarilor.

Oferta:

·        Program de lucru – standard 8-17;

·        Salariu incepand de la 2.350 lei net, negociabil in functie de experienta si productivitate;

·        Alte beneficii: in cazul deplasarilor se asigura cazare, masa si diurna.

Daca vrei sa aplici pentru acest post poti apela nr de telefon 0741.619.929 sau trimite un mesaj cu datele tale de contact si te contactam noi.

ECIM = Echipa de Consultanta si Intermediere in Munca

Misiunea noastra este sa aducem candidatii si angajatorii intr-un spatiu comun de dialog conectandu-i printr-o experienta de calitate.