Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau  companie specializata in productia de hartie si carton, ajutor masinist .

Cerințe:

Absolvent de studii medii cu profil tehnic
Experiența anterioară în producție
Dorința de a învăța și de a promova în cadrul echipei și companiei.
Spirit de echipă, responsabilitate, corectitudine.
Abilități bune de comunicare și organizare a activității proprii
Disponibilitate pentru activitate în ritm alert, cu respectarea strictă a procedurilor de lucru
Disponibilitate pentru lucru în ture și efort fizic
Condiții:

1.Pachet salarial atractiv :

include tichete de masa de 20 lei/zi,
bonus lunar de productie,
asigurare medicala privata care include investigatii complexe,
plata orelor suplimentare si spor pentru orele de noapte,
spor pentru transport
2.Majorari de salariu anuale si posibilitati de promovare, conform cu rezultatele, performanta si potentialul tau.

3.Prima de Paste/Craciun/vacanta -> lucrezi 11 luni / an si primesti 14 salarii!

4.Condiții de muncă moderne și mediu de lucru plăcut (sala de mese, vestiare, echipament de lucru, spatii de recreere, asiguram un sandwich pe zi pentru fiecare angajat etc.)

Responsabilități:

Vei pregăti utilajul şi vei realiza reglajele necesare pentru producerea ambalajelor conform fişelor tehnice.
Vei coordona echipajul şi vei urmări respectarea procedurilor de lucru şi încadrarea în obiectivele stabilite (productivitate, cantitate de deşeu, consumuri specifice, calitate).
Vei fi responsabil de calitatea produselor efectuate.
Te vei asigura ca ai toate uneltele/materialele necesare.
Vei comunica superiorului ierarhic orice situaţie ce necesită intervenţia sau aprobarea acestuia.
Vei completa rapoarte specifice.
Vei fi responsabil de curăţenia locului de muncă şi vei respecta normele interne de SSM, PSI, mediu şi gestiunea deşeurilor.

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de Recrutare ECIM

OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Come back tomorrow
Etichetat ca: fabrica masinist productie