Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau  companie specializata in productia de hartie si carton, electrician intretinere si reparatii .

Cerințe:

Absolvent de studii medii/ scoala profesionala in domeniu (profil electric/electronic/automatizari);
Experienta profesionala minim 2 ani in domeniu;
Experienta de lucru relevanta cu echipamente industriale automatizate constituie avantaj;
Cunostinte despre mașini electrice, acționări electrice, senzori inductivi, retroreflexivi, magnetici, traductoare de presiune si temperatura, automate; programabile, convertizoare statice de frecventa;
Cunostinte despre instalatii electrice si de automatizare;
Disponibilitate de a lucra in schimburi;
Dorinta de dezvoltare profesionala.

Descrierea postului:

 Executarea lucrarilor de mentenanta preventiva, curenta, programata sau capitala conform graficului de mentenanta stabilit pe instalatii, utilaje si echipamente electrice;
Monitorizarea sistematica a functionarii corespunzatoare a instalatiilor si echipamentelor electrice si de automatizare;
Participă la diagnosticarea și rezolvarea defectelor apărute în zona de responsabilitate, folosind aparatura de măsura și control;
Execută manevre în instalaţiile electrice;
Executa lucrări sub tensiune;
Vei comunica superiorului ierarhic orice situație ce necesită intervenția sau aprobarea acestuia;
Vei respecta normele interne de SSM, PSI, mediu și gestiunea deșeurilor;

Salarizare si bonusuri:

Salariu atractiv, în funcție de performanțele individuale;
Tichete de masă- 20 ron /zi;
Bonusuri lunare de performanță;
Spor de noapte 25% din salariu;
Spor pentru orele suplimentare 100%;
Bani pentru transport;
Prime suplimentare: de prezenta, de productie, de paste, de craciu, de vacanta;
Loc de muncă stabil;
Condiții de muncă moderne și mediu de lucru plăcut;
Acces la cursuri de formare profesională;
Abonament de servicii medicale.

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de Recrutare ECIM

OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Come back tomorrow
Etichetat ca: reparatii electrice