Compania de recrutare și selecție ECIM, caută pentru clientul său, magazin comercial din Suceava, coordonator magazine

DESPRE ROL:
Coordonează personalul magazinelor și se asigură de îndeplinirea obiectivelor.

RESPONSABILITĂȚI:
• Propune comenzi de aprovizionare pentru stoc;
• Negociază comenzi cu furnizorii;
• Analizează vânzările, împreună cu Directorul de vânzări;
• Propune campanii promoționale;
• Organizează și gestionează evenimente, în colaborare cu departamentul de Marketing;
• Propune produse și furnizori noi.

PROFILUL POTRIVIT:
• Studii superioare finalizate;
• Permis de conducere cat. B;
• Minim 2 ani de experiență într-o poziție similară, de coordonare vânzări;
• Abilități tehnice bune;
• Disponibilitate la deplasări (pe o rază de 60 km).

BENEFICII:

 Salariu competitiv (se va discuta la interviu);
 Tichete de masa 20 Ron/zi;
 Program de lucru într-un singur schimb, L-V: 8-17 (o oră pauză de masă)
 Bonusuri lunare negociate.

ECIM = Echipa de Consultanță și Intermediere în Muncă.
Persoanele interesate pot trimite un CV la adresa de e-mail: adina.zaharie@ecim.ro sau pot suna la nr. 0750888756.

Come back tomorrow
Etichetat ca: coordonator