Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau, firma din Suceava, specializata in confectionarea si comercializarea de materiale pentru protectia mobilierului, persoana cu experienta in masina de cusut, pentru functia de Confectioner Huse pentru Mobilier

Cerinte:

·        Minim 1 an experienta in lucru cu masina de cusut;

·        Atentie la detalii;

·        Rapiditate in lucru;

·        Capacitatea de a lucra dupa instructiuni;

·        Experienta in realizarea de piese vestimentare/accesorii din piele reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

·        Executa operatiile de confectionare/asamblare huse pentru mobilier (masina simpla, 2 ace);

·        Ajusteaza functiile masinii in functie de necesitati;

·        Efectueaza controalele de calitate;

·        Manevreaza intrumentele de lucru cu responsabilitate.

Conditii:

·        Program de lucru L-V 7-15.30;

·        Salarizare in functie de experienta;

·        Loc de munca stabil.

   Daca te intereseaza acest post poti apela sau trimite mesaj la nr de telefon 0741.619.929.

Compania de recrutare ECIM

”Oameni valorosi Pentru Companii de succes!”

Misiunea noastra este sa aducem candidatii si angajatorii intr-un spatiu comun de dialog conectandu-i printr-o experienta de calitate.

Come back tomorrow
Etichetat ca: confectii masinist