Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau  companie specializata in productia de hartie si carton, ajutor masinist .

Cerințe:

Absolvent de studii medii cu profil tehnic;
Experiența anterioară în producție poate fi un avantaj;
Disponibilitate pentru lucru în ture și efort fizic;
Dorința de a învăța și de a promova în cadrul echipei și companiei;
Spirit de echipă, responsabilitate, corectitudine;
Abilități bune de comunicare și organizare a activității proprii;
Disponibilitate pentru activitate în ritm alert, cu respectarea strictă a procedurilor de lucru.

Condiții:

1.Pachet salarial atractiv :

include tichete de masa de 20 lei/zi;
bonus lunar de productie;
asigurare medicala privata care include investigatii complexe;
plata orelor suplimentare si spor pentru orele de noapte;
spor pentru transport.
2.Majorari de salariu anuale si posibilitati de promovare, conform cu rezultatele, performanta si potentialul tau.

3.Prima de Paste/Craciun/vacanta -> lucrezi 11 luni / an si primesti 14 salarii!

4.Condiții de muncă moderne și mediu de lucru plăcut (sala de mese, vestiare, echipament de lucru, spatii de recreere, asiguram un sandwich pe zi pentru fiecare angajat etc.).

Responsabilități:

Vei ajuta la pregătirea utilajului pentru producerea ambalajelor de carton conform fișelor tehnice;
Vei urmări respectarea procedurilor de lucru și încadrarea în obiectivele stabilite (productivitate, cantitate de deșeu, consumuri specifice, calitate);
Vei ajuta la evacuarea produsului finit de pe banda de producție;
Te vei asigura că ai toate uneltele/materialele necesare;
Vei comunica superiorului ierarhic orice situație ce necesită intervenția sau aprobarea acestuia;
Vei completa rapoarte specifice;
Vei fi responsabil de curățenia locului de muncă și vei respecta normele interne de SSM, PSI, mediu și gestiunea deșeurilor.

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de Recrutare ECIM

OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!