Compania de recrutare ECIM cauta un coleg pentru unul din colaboratorii săi din Roman!

Cerințe:

Studii superioare în domeniul turismului și alimentației publice;

Experiență pe un post similar de minimum 3 ani;

Abilități de comunicare excelente;

Abilități de conducere și organizare;

Cunoștințe de marketing;

Limba engleză- nivel mediu;

Flexibilitate în gândire;

Condiții:

Pachet salarial atractiv, negociabil în funcție de experiență;

Sporuri de productivitate;

Program de lucru flexibil în funcție de nevoie și disponibilitate;

Servicii de masaj, spa.

Responsabilități:

Orientat către rezolvarea oricărui tip de problemă;

Organizarea personalului;

Comunicarea cu presa;

Menținerea legăturii cu toate departamentele companiei;

Activități de marketing și promovarea;

Realizarea stocurilor de marfă;

Prospectarea pieței și a nevoilor clienților;

Realizarea pachetelor de oferte.

Pentru a aplica la acest post trimite un CV- la adresa alexandru.anitei@ecim.ro sau ne poți contacta la 0758.935.512.

Compania de recrutare ECIM

”Oameni Valorosi Pentru Companii de Succes!”