Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau, societate de profil din Radauti, Suceava, personal eligibil pentru postul de sudor MIG/MAG

Cerinte:
-Școală profesională/calificare sudor
-Experiență minim 3an pe un post similar
-Cunostinte de sudura MIG MAG in otel;
-Cunostinte de sudura WIG,MIG in aluminiu;
-Cunostinte de baza de desen tehnic;
-Cunoștințe de specialitate
-Atenție la detalii.

Beneficii:

-salariul negociabil in functie de experienta,
-plata orelor suplimentare
-bonusuri de paste si craciun,
-plata salariului saptamanala,

Responsabilitati:

-Va realizeaza prin sudura o legatura nedemontabila intre doua sau mai multe piese metalice , ale caror suprafete de imbinare sunt aduse in stare lichida sau plastica.
-Va decupa si suda suprafete metalice ; sudeaza si ansambleaza piese,scule.
-Va utilizeaza generatoare si transformatoare de curent,aparate automate si semiautomate de sudat,sabloane,gabarite si matrite pentru evitarea deformatiilor,clesti electrozi cleme pentru contact , ciocane pentru indepartarea zgurei, perii din sarma de otel pentru curatirea locului sudat,creion termic.
-Ca instrumente de masura si control va folosi (linii gradate,volmetru,ampermetru ,manometru , etc.).

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de recrutare ECIM

”Oameni Valoroși Pentru Companii de Succes!”

Come back tomorrow
Etichetat ca: sudor