Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau societate de profil din Rădăuți, Suceava, personal calificat pentru postul de sudor electric autogen

Cerinte
-Școală profesională/calificare sudor
-Experiență minim 3an pe un post similar
-Cunoștințe de specialitate
-Atenție la detalii

Beneficii:

-salariul negociabil in functie de experienta,
-plata orelor suplimentare
-bonusuri de paste si craciun,
-plata salariului saptamanala,

Responsabilitati:
-Executа lucrari in conformitаtе cu sаrcinile primIte dе la sеful ierarhic superior, in conditii de calitate solicitаtе in conformitate cu normativelе si stаndаrdele in vigoarе. Procеdeе de sudare: electric si autogen.
-Pregateste si verifica aparatele de sudura ;
-Potriveste piesele in vederea taierii sau sudarii ;
-Curata si controleaza partile componente de eventualele defecte, impuritati ;
-Regleaza tensiunea /intensitatea curentului electric ;
-Ingrijeste permanent integritatea si buna functionare a uneltelor si dispozitivelor folosite in cadrul activitatii desfasurate .

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de recrutare ECIM

”Oameni Valorosi Pentru Companii de Succes!”

Come back tomorrow
Etichetat ca: sudor; autogen