Compania de recrutare ECIM, cauta pentru clientul său societate din Rădăuți Suceava, personal calificat pentru functia de sofer distributie.

Candidatul ideal

– Permis auto categoria B;
– Minim 1 an experienta in transportul de marfuri;
– Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autovehiculelor;
– Disponibiliate pentru lucru in tara si strainatate, cu program prelungit/flexibil;
– Persoana disciplinata, cu atitudine pro-activa in indeplinirea sarcinilor;
– Capacitate de planificare a sarcinilor;

Descrierea jobului

– Transportul de marfuri intern, conform instructiunilor primite de la departamentul transport;
– Preluarea marfurilor pentru transport si predarea mafurilor la locatia de descarcare, fara diferente cantitative, calitative;
– Incarcarea optima (la capacitate maxima) a marfurilor, cu respectarea maselor maxime autorizate totale cat si pe axa/grup de axe;- Ancorarea corespunzatoare a marfurilor, pentru a evita deteriorarea lor;
– Intocmirea documentelor de transport, aferente fiecarei curse;
– Respectarea orelor de prezentare la incarcare, respectiv livrare;
– Comunicarea permanenta cu departamentul transport privind desfasurarea transportului;

– Mentinerea si ingrijirea starii tehnice si cutateniei autovehiculului.

 Beneficii:

– salariu motivant;
-plata saptamanala;
-diurna 50 ron/zi;
-bonusuri saptamanale
-al-13-lea salariu;
-bonusuri de paste,craciun;
– Loc de munca stabil;
– Mediu de lucru profesionist;
-Autovehicul nou, in stare perfecta de functionare.

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de recrutare ECIM

”Oameni Valorosi Pentru Companii  de Succes!”

Come back tomorrow
Etichetat ca: sofer; distributie;