Compania de Recrutare ECIM, cauta pentru clientul său, companie de profil din Rădăuți Suceava, personal calificat pentru functia de proiectant

Candidatul ideal:

Studii universitare in domeniul tehnic (mecanica, electromecanica, TCM);
Catia V5 / Autocad / Solidworks / ProEngineer / cunostinte Unigraphics;
Cunostinte solide Microsoft Office;
Limba engleza scris / vorbit ;
Initiativa, abilitati de comunicare, atitudine dinamica, inovativa si proactiva, cu orientare spre rezultat;
Abilitatea de a coordona mai multe proiecte si de a respecta simultan mai multe termene limita;
Beneficii:

salariul negociabil in functie de experienta
plata orelor suplimentare
bonusuri de paste si craciun,
plata salariului saptamanala,
sala de mese, bucatarie,vestiar,etc
Responsabilități:

Asigura suport la proiectarea, modificarea si implementarea echipamentului asociat cu noul design al produsului si pentru modificarile de natura inginereasca;
Urmareste produsul din faza de design pana la lansarea acestuia in productie;
Furnizeaza informatii si ofera suport in proiecte;
Dezvolta si optimizeaza componente si furnizeaza specificatii (in mod frecvent detalii legate de desenele tehnice) care intrunesc standardele in vigoare si cerintele clientilor.

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de recrutare ECIM

”Oameni Valorosi Pentru Companii  de Succes!”