Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau societate de succes din Rădăuți Suceava, personal calificat pentru functia de lăcătuș mecanic

Cerințe:
-cunostinte lacatuserie-avantaj
-cunostinte utilizare instrumente de masura ( subler)
-experienta de fabricare / confectie (tabla, teava, profile, boilere,scari,etc) -Avantaj

Beneficii:
-salariul negociabil in functie de experienta,
-plata orelor suplimentare
-bonusuri de paste si craciun,
-plata salariului saptamanala,
-sala de mese, bucatarie,vestiar,etc

Responsabilități:
-construirea, montarea diferitelor constructii metalice,
-confectioneaza elemente de structura,
-prelucrarea diverselor elemente metalice,
– respectarea instructiunilor si a procedurilor de lucru.

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de recrutare ECIM

”Oameni Valorosi Pentru Companii  de Succes!”

Come back tomorrow
Etichetat ca: necalificat; lacatus;