Compania de recrutare ECIM, cauta pentru clientul sau, companie de profil din Rădăuți Suceava, personal calificat pentru functia de inginer mecanic

Cerințe:

–  Absolvent studii superioare tehnice
–  Cunostinte solide de desen tehnic, Excel si Autocad
–  Minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara intr-un departament de productie
–  Cunostinte tehnice solide privind procesele de productie
–  Fluenta in limba engleza (scris/vorbit)
–  Foarte buna capacitate de analiza si sinteza,
–  Atentie la detalii
–  Atitudine proactiva, orientata spre client – identifica usor si intelege nevoile clientului
–  Spirit de echipă
–  Integritate, seriozitate, abilitati de comunicare excelente
–  Persoana dinamica, entuziasta.

Beneficii:

-salariul negociabil in functie de experienta,
-plata orelor suplimentare
-bonusuri de paste si craciun,
-plata salariului saptamanala,
-sala de mese, bucatarie,vestiar,etc

Responsabilități:
-Analiza documentatiei tehnice
– Stabilirea itinerariului tehnologic (necesar de materiale, timpi si operatiuni)
– Calculul costurilor de producţie si a preturilor pentru produsele din portofoliu;
– Monitorizarea proceselor de fabricație în vederea respectării întocmai a cerințelor tehnice ale clientilor;
– Întocmirea documentelor de producţie;
– Preluarea cerintelor de noi produse de la managerul de vanzari;
– Lansarea produselor in productie conform documentatiei tehnice
– Urmarirea produselor lansate in lucru si oferirea de suport tehnic departamentului de productie
– Analiza si verificarea timpilor de executie.

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de Recrutare ECIM

”Oameni Valorosi Pentru Companii de Succes!”

Come back tomorrow
Etichetat ca: inginerie; mecanica;