Recrutăm pentru clientul nostru, companie din domeniul prelucrării și consevării fructelor și legumelor rolul de : LĂCĂTUȘ MECANIC -zona Neamț.

Cerințe:

 Absolvent de liceu sau școală profesională în domeniul mecanic,
 Permis de conducere categ.B,
 Experiență: minim 2 ani în domeniu,
 Foarte bune abilități tehnice,
 Cunoștințe solide de mecanică.

Responsabilități:

 Program de lucru de Luni pană Vineri de la ora 7-16.00,
 Răspunde de efectuarea corectă și la timp a reparațiilor necesare utilajelor,
 Verifică funcționalitatea utilajelor,
 Respectă tehnologiile de execuție și instrucțiunile de lucru pentru operațiunile care îi revin,
 Informează conducerea de eventualele nereguli în buna funcționare a utilajelor,
 Răspunde de montarea, punerea în funcțiune și exploatarea în condiții de siguranță a utilajelor.

Beneficii:
 Salariu atractiv+transport asigurat,
 Contract pe perioadă nedeterminată.

Persoanele interesate pot să sune la numărul de telefon: 0748.590.330.

Compania de Recrutare ECIM

”OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!”