Compania de recrutare și selecție ECIM, caută pentru clientul său, ferma de cereale din Girov, Inginer Zootehnist / Tehnician veterinar.

Localitate: Girov, Jud. Neamț

Tip job: full time

DESPRE ROL:
Participă la îndeplinirea tuturor activităților zilnice din cadrul sectorului zootehnic pe care este repartizat, conform procedurilor standard de funcționare.

RESPONSABILITĂȚI:

• Este responsabil de coordonarea și monitorizarea echipei de lucrători pentru buna desfășurare a activității din cadrul departamentului;

• Monitorizează starea generală de sănătate, îngrijire și tratament a animalelor;

• Respectă cu strictețe regulile de bio-securitate în cadrul fermei.

PROFILUL POTRIVIT:

• Studii tehnice ca inginer zootehnist / tehnician veterinar;

• Flexibilitate la relocare, în funcție de locația fermei unde își va desfășura activitatea;

• Experiență în domeniu;

• Capabilitate de a lucra ca membru în cadrul unei echipe, precum și de coordonare a echipei;

• Abilități bune de comunicare și rezolvare a problemelor.

BENEFICII:

·         Salariu competitiv (se va discuta la interviu);

·         Transport asigurat de la Piatra Neamț și Roman către Girov;

·         Posibilitate de cazare;

·         2 mese asigurate pe zi;

·         2 pauze incluse.

Persoanele interesate pot trimite un CV la adresa de e-mail: adina.zaharie@ecim.ro sau pot suna la nr. 0750888756.

Compania de Recrutare ECIM

”Oameni Valorosi Pentru Companii de Succes!”