Compania de Recrutare ECIM cauta pentru clientul sau societate comercial de profil din Piatra Neamt. personal calificat pentru functia de inginer constructii civile.

Cerințe:

Absolvent al Facultății de Construcții,
Experiență profesională specifică în lucrări de realizare, reabilitare și modernizare constructii;
Abilități de comunicare, leadership, spirit de echipă, capacitate de adaptare;
Experiență în coordonarea activităților de construcții în șantiere;
Cunoștințe ale legislației in domeniul construcțiilor;
Abilități de comunicare și muncă în echipă;
Permis de conducere.
Responsabilități:

– Responsabil de supravegherea santierelor alocate;

– Supervizarea executiei si coordonarii in santierele societatii;

– Coordonarea si supravegherea personalului din santier;

– Intocmirea documentatiei necesare pentru buna gestionare a personalului;

– Elaborarea planului de lucrari si monitorizarea planului de executie;

– Participa la receptia interna a lucrarilor, materialelor si a produselor;

– Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al calitatii, cantitatii si respectarea termenului de executie;

-Monitorizeaza si participa la toate fazele proiectelor si asigura asistenta tehnica pe toata perioada de executie;

– Prezinta lunar sau ori de cate ori este necesar la Birou Productie, toate documentele necesare facturarii lucrarilor;

– propune reducerea costurilor cu forta de munca si/sau a celorlalte costuri de prestare a serviciilor (materiale, consumabile, echipamente, utilaje s.a.);

Beneficii:

– Pachet salarial motivant;

– Posibilitate de promovare în cadrul firmei;

– Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică;

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de recrutare ECIM

”Oameni Valorosi Pentru Companii  de Succes!”

Come back tomorrow
Etichetat ca: inginer constructor