Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau, societate specializata in domeniul constructiilor civile, personal calificat pentru functia de electrician

Cerinte:

Calificare electrician;
Experienta 1-3 ani în instalatii electrice;
Posesor legitimatie ANRE, constituie avantaj;
Capacitate de planificare si organizare;
Rezistență la lucrul sub presiune ;
Responsabilitati:

instaleaza cabluri pentru retelele electrice;
trage cabluri prin tuburi fixe si flexibile;
instaleaza panouri de distributie ;
instaleaza intrerupatoare de circuit, prize si alte dispozitive electrice ;
repara si reconditioneaza instalatii electrice;
utilizeaza corect masini si aparate electrice/electronice, scule si dispozitive de lucru;
consulta documentatia tehnica pusa la dispozitie inainte de inceperea lucrarilor de instalare;
consemneaza sarcinile in documentele de serviciu;
citeste si interpreteaza schemele electrice;
instaleaza si testeaza sistemele;
introduce tuburile in interiorul peretilor si trage firele electrice pentru a configura circuitul electric;
realizeaza impamantarile si face conectarea cablurilor electrice la diferite echipamente.
Oferta salariala:

partea salariala se discuta la interviu in functie de experienta si abilitati;
diurna si cazare pe deplasari;
program de lucru de santier;
Acces la cursuri de formare;
Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)