Pentru clientul nostru, producator roman de pesticide si ingrasaminte, cu sediul in Onesti, suntem in cautarea unei persoane pentru functia de economist – contabilitate primara.

Cerinte:

Studii superioare – Facultatea de Contabilitate si Informatica de gestiune;

Cunostinte utilizare PC – nivel mediu/avansat;

Persoana sociabila, atenta la detalii, responsabila, punctuala;

Experienta in domeniul contabilitatii primare si in utilizarea softurilor de contabilitate reprezinta avantaj.

Responsabilitati:

Activitati de contabilitate primara;

Intocmire rapoarte de productie, registru inventar;

Introducere si validare date;

Intocmire documente contabile pana la balanta de verificare.

Conditii:

Program de lucru L-V 8-16;

Salariu motivant;

Ocazia de a face parte din echipa unei companii in plina expansiune;

Oportunitati de avansare si perfectionare.

Te asteptam sa aplici la acest loc de munca. Te vom contacta noi telefonic după aplicare

SAU

Suna la: 0741619929 în intervalul orar 9:00- 17:00 (luni-vineri).

Compania de Recrutare ECIM

”OAMENI VALOROSI PENTRU COMPANII DE SUCCES!”

Come back tomorrow
Etichetat ca: contabilitate