Compania de recrutare ECIM caută DIRECTOR EXECUTIV pentru clientul său, o companie din Moinești specializată în construcția clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Candidatul ideal:

 Studii superioare de preferat domeniu tehnic,
 Experiență pe un post de conducere mai mult de 5 ani,
 Permis de conducere categ. B,
 Persoană cu excelente abilități de comunicare, coordonare și
organizare,
 Bune abilități tehnice,
 Receptiv, fire deschisa, abilitati de lucru in echipa si automotivare,
 Rezistență la stres, transparență și responsabilitate,
 Capacitate de analiză și sinteză,
 Cunoștințe avansate de operare PC.

Responsabilități:

 Coordonarea personalului din subordine astfel încat să se atingă
obiectivele companiei,
 Luarea de decizii tehnice, administrative și financiare,
 Răspunde de informarea operativă a Directorului General asupra
desfășurării activității firmei, asupra principalelor probleme
survenite și a măsurilor adoptate,

Beneficii:
 Salariu net 7500 lei,
 Mașină de serviciu cu care se pot deplasa acasă,
 Cazare + diurnă pentru cei aflați în deplasare.

Persoanele interesate pot să trimită un CV la adresa de email:
mihaela.ban@ecim.ro sau să sune la numărul de telefon: 0748.590.330.

Compania de Recrutare ECIM

”OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!”