Recrutăm pentru clientul nostru, companie din domeniul construcției clădirilor rezidențiale și nerezidențiale rolul de : INGINER CFDP.

Candidatul ideal:

 Studii superioare tehnice (CFDP),
 Abilitate în interpretarea calculelor inginerești, viteză de
calcul;
 Cunoștințe de legislație specifică domeniului construcțiilor,
 Capacitate de analiz și sinteză, competență în abordarea
clienților și cunoașterea de tehnici de negociere,
 Spirit de ordine si disciplină; gandire analitică și tehnică, spirit
tehnic, putere de decizie și asumare a responsabilității;
 Flexibilitate, rezistență la efort și stres.
 Experienţă: minim 3 ani în domeniu.

Responsabilități:

 Întocmește graficele pentru lucrările contractate aferente
Șantierului/Punctului de lucru și le face cunoscute personalului din
subordine;
 Urmărește respectarea termenelor stabilite în graficele de execuție;
 Întocmește documentele necesare pentru lucrările executate.

Beneficii:

 Salariu net 5500 lei,
 Mașină de serviciu cu care se poate deplasa acasă,
 Cazare și diurnă pentru deplasări.

Persoanele interesate pot să trimită un CV la adresa de email:
mihaela.ban@ecim.ro sau să sune la numărul de telefon: 0748.590.330.

Come back tomorrow
Etichetat ca: inginerie; cfdp