Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau, societate din Vrancea specializata in productia de ingrasaminte personal calificat pentru pozitia de contabil.

Cerinte:

Studii necesare: medii / superioare economice

Cunoasterea unui program de facturare/contabilitate

Experienta in contabilitate/contabilitate primara

Persoana comunicativa, dispusa sa invete lucruri noi si implicata

Utilizare MS Office

Abilitatea de a invata rapid lucruri noi

Bune abilitati de comunicare

Condiții:

Program de lucru 8-16 luni-vineri

Mediu de lucru placut

Salariul se negociaza la interviu

Responsabilități:

Tine evidenta documentelor contabile,rapoarte de productie

Organizeaza circuitul documentelor, si inregistrarea acestora in mod cronologic in evidenta contabila

Emiterea facturilor si a avizelor, pe baza comenzilor, in conformitate cu legislatia in vigoare

Inregistrarea facturilor de furnizori interni

Verificarea jurnalelor de cumparari si vanzari

Arhivarea documentelor care au fost verificate si inregistrate

Intocmeste facturi pentru produsele/serviciile vandute

Pentru detalii suplimentare contacteaza-ne la 0720.977.394

Compania de Recrutare ECIM cauta OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Come back tomorrow
Etichetat ca: contabilitate