Compania de recrutare ECIM cauta personal pentru suport IT pentru clientul sau, firma recunoscuta national si international pentru serviciile sale in domeniul telecomunicatiilor.

Cerinte

-Studii absolvite in domeniul IT

-Competente de comunicare avansate in limba Italiana (obligatoriu)

-Experiență în gestionarea rețelelor IT (firewall, routere, switch-uri de bază)

-Cunoștințe în ingineria sistemelor de operare Windows și Linux;

Descrierea postului:

-Analiza operațională: înțelegerea sistemelor noastre și a interacțiunilor complexe dintre acestea;

-Administrați, operați și întrețineți sistemele noastre IT și rețeaua noastră;

-Depanarea și depanarea mai multor aplicații și componente ale infrastructurii examinând jurnalele serverului, traficul, performanța și configurația;

-Comunicați cu utilizatorii interni despre problemele pe care le întâmpină în sistemele noastre de producție, înțelegeți preocupările lor, diagnosticați, reproduceți și rezolvați problemele;

Beneficii

-Un salariu motivant; Bonuri de masa;

-Oportunități pentru creștere și dezvoltare profesională;

-Experiență într-un mediu multicultural.

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de recrutare ECIM

”Oameni Valorosi Pentru Companii  de Succes!”

Come back tomorrow
Etichetat ca: tehnician it; suport it;