Compania de recrutare ECIM, cauta pentru clientul sau, firma specializata in domeniul constructiilor civile, personal calificat pentru functia de electrician

Cerințe:

-Diplomă de electrician
 -Experiență 3-5 ani în instalații cu nivel de tensiune până la 20 kV;
-Posesor legitimație ANRE, constituie avantaj;
-Capacitate de planificare și organizare;
-Rezistență la lucrul sub presiune ;
-Abilități multitasking.

Responsabilități:

-instalează cabluri pentru rețelele electrice de joasă tensiune 250V/380V ;
 -trage cabluri prin tuburi fixe și flexibile;
-instalează panouri de distribuție ;
 -instalează întrerupătoare de circuit, prize și alte dispozitive electrice ;
 -repara și recondiționează instalații electrice;
 -utilizează corect mașini și aparate electrice/electronice, scule și dispozitive de lucru;
-consulta documentația tehnică pusă la dispoziție înainte de începerea lucrărilor de instalare;
 -consemnează sarcinile în documentele de serviciu;
 -citește și interpretează schemele electrice;
 -instalează și testează sistemele;
-introduce tuburile în interiorul pereților și trage firele electrice pentru a configura circuitul electric;
-realizeaza impamantarile și face conectarea cablurilor electrice la diferite echipamente.

Oferta salarială:

-partea salarială se discuta la interviu în funcție de experiență și abilități;
-diurnal și cazare pe deplasări;
-program de lucru de șantier.

Pentru mai multe informatii, contacteaza-ne la 0758 935 512

Compania Recrutare ECIM

”OAMENI VALOROSI PENTRU COMPANII DE SUCCES!”

Come back tomorrow
Etichetat ca: electrician instalatii