Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau din Gura Humorului, Suceava, personal calificat si cu experienta pentru a ocupa pozitia de bucatar

Cerințe:

Persoana stabila, organizata, atenta la detalii;

Rezistenta la efort fizic;

Capacitatea de a lucra in echipa si de a colabora cu usurinta cu ceilalti colegi.

Condiții:

mediul de lucru plăcut;

pachet salarial atractiv bazat pe experiență;

posibilități de învățare și dezvoltare.

Responsabilități:

Respecta cu rigurozitate regulile de igiena in alimentatia publica referitoare la pastrarea si pregatirea produselor si semipreparatelor;

Mentine in bune conditii aparatura si ustensilele;

Respecta cu rigurozitate normele de siguranta alimentara si securitate a muncii;

Realizeaza preparate culinare conform retetelor si standardului impus.

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de Recrutare ECIM

”Oameni Valorosi Pentru Companii de Succes!”