Pentru clientul nostru, cu activitate in domeniul distributiei de carburanti, cautam Operatori Statie Peco pentru punctele de lucru din Cotesti si Tisita.

Daca ai studii medii, cunostinte operare calculator/casa de marcat, experienta de munca in comert (gestiune de bani si marfa), esti vigilent, punctual si ordonat, poti aplica pentru acest post.

De asemenea trebuie sa ai disponibilitate pentru lucrul in ture si pe timp de noapte.

Experienta anterioara intr-o statie peco constituie avantaj.

Responsabilitatile postului:

• Receptia marfurilor (intocmirea notelor de receptie);

• Incasarea contravalorii produselor vandute si intocmirea raportului de casa la final de program;

• Organizarea activitatii statiei si mentinerea curateniei la locul de munca;

• Verificarea nivelului de combustibil din tancuri si oferirea, la nevoie, de ajutor clientilor; • Intocmire bonuri, inregistrare avize, bonuri de consum, cash, card, etc.

Conditiile postului:

• Contract initial pe 12 luni, apoi pe perioada nedeterminata;

• Program de lucru: 12 cu 24 /12 cu 48, locatie stabila, cu relocare ocazionala, fara schimb de localitate;

• Salariu 1500-2000 net, in functie de orele lucrate/sarbatori legale/ture de noapte etc;

• Program lejer pentru desfasurarea altor activitati in paralel, loc de munca stabil si pe termen lung.

Relatii suplimentare la telefon 0741619929.

ECIM = Echipa de Consultanta si Intermediere in Munca

”Compania de Recrutare ECIM caută OAMENI VALOROSI PENTRU COMPANII DE SUCCES”

Come back tomorrow
Etichetat ca: peco; benzinarie;