Compania de recrutare și selecție ECIM caută pentru clientul său, companie din industria alimentară, Stivuitorist.
Localitate: Mărgineni, Bacău
Tip job: full time
DESPRE ROL:
Participă la îndeplinirea tuturor activităților zilnice din cadrul sectorului pe care este repartizat, conform procedurilor standard de funcționare.
RESPONSABILITĂȚI:
–  Descarcă, preia și plaseaza corect mărfurile pe linii, în conformitate cu informațiile afișate pe ecranul scanerului;
–  Verifică și aplică etichetele conform documentelor și/sau a informațiilor de pe colete, înainte ca acestea să fie expediate;
–  Asigură fluxul de intrări-ieșiri marfă conform regulilor interne și verifică orice ieșire/intrare, predare marfă, în raport cu documentele de referință;
–  Verifică situația stocurilor și participă la realizarea inventarului.
–  Program de lucru L-V: 6.45-15.00; 13.45-22.00.

PROFILUL POTRIVIT:
• Studii medii;
• Experiență în domeniu;
• Atestat / certificat motostivuitorist valabil.

BENEFICII:
– Contract de muncă pe perioada nedeterminată;
– Salariu : 3000 brut;
– Bonus de 10% din salariul brut după prima lună de contract;
– Tichete de masă în valoare de 15 lei/zi lucrată;
– Prime de sărbători (Paște, Crăciun);
– Primă de vacanță;
– Decontare transport.

OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!