Compania de Recrutare ECIM cauta pentru clientul sau, societate din Bacau, specializata in marcarea drumurilor publice, personal calificat pentru functia de sofer.

Este necesar sa ai:

Permis de conducere categoriile C + E;

Experienta minim 2 ani;

Atestat transport marfa;

Card tahograf ,atestat ADR colete cerinta obligatorie;

Disponibilitate la deplasari prelungite;

Cunostinte minime dе mecanica auto si intretinere a camioanelor constituie avantaj;

Oferim:

Program de lucru full-time;

Job exclusiv Intern;

Nu se doarme in cabina, asiguram cazare ziilnica;

Diurna de 45 ron zi lucratoare;

Salariul se va discuta in cadrul interviului;

Responsabilitati:

Sa participe activ la încarcarea si descarcarea marfii;

Sa conduca autocamionul de 7,5 tone prevazut cu o semiremorca in vederea trаnsportului utilajului pe lucrare ;

Sa comunice permanent cu responsabilul privind desfasurarea lucrarii de marcaje rutiere;

Sa pastreze si sa utilizeze corespunzator autovehicolul cu care lucreaza;

Sa respecte consumul de combustibil, de materiale si sa inlature orice neglijenta in ceea ce priveste activitatea ce o desfasoara.

Pentru mai multe detalii sunati la 0720.977.394

Compania de Recrutare ECIM

”OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!”

Come back tomorrow
Etichetat ca: transport; sofer; tir