Compania de recrutare și selecție ECIM, caută pentru clientul său, companie ce activează în salubritate, Șef garaj.

Locație: Bacău.

Candidatul ideal

– Studii superioare, specializarea: Automobile sau Inginer Autovehicule Rutiere;
– Experiență în domeniu minim 3-5 ani;
– Foarte bune abilități de planificare, de comunicare și relaționare cu echipa, capacitate de adaptare și consecvență.

Descrierea jobului

– Coordonează parcul de utilaje și autospeciale, reparațiile și întreținerea periodică a acestora;

– Comandă piesele necesare pentru reparații;
– Se asigură de cunoașterea de către personalul din subordine a tehnologiei de exploatare, de întreținere și reparații (curente, accidentale, tehnice, etc.) și aplicării acestora în cadrul lucrărilor ce se execută;
– Face constatări privind defecțiunile la autospecialele din dotarea departamentului și hotărăște modul de remediere al acestora;
– Urmărește lucrările de întreținere periodică a autovehiculelor și utilajelor, la periodicitățile normale și la volumul stabilit;

Program de lucru:L – V 07-15.30

Pentru detalii, sunați la telefon: 0750888756.

OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Come back tomorrow
Etichetat ca: responsabil garaj