Cautam pentru clientul nostru – Restaurant cu traditie din Bacau – personal pentru functia de OSPATAR

Cerinte – Ne-ar placea ca tu:

·        Sa fii sociabil/a, amabil/a si cu o atitudine pozitiva

·        Sa fii o persoana concilianta in relatiile cu clientii si colegii

·        Sa ai abilitati de comunicare excelente

·        Sa ai dorința de a lucra cu publicul, in cadrul unei echipe dinamice

·        Sa ai experienta pe un post similar min 1 an

Responsabilitati – Ce va trebui sa faci?

·        Servirea exemplara a clientilor si acordarea atentiei cuvenite acestora;

·        Cunoasterea meniului, astfel incat sa ofere informatii complete;

·        Indeplinirea altor sarcini solicitate de superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii;

·        Intocmirea corecta a notelor de plata si incasarea acestora;

·        Predarea sumelor incasate la sfarsitul turei catre seful de sala;

·        Raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite clientilor si pentru experienta acestora in restaurant.

Conditii – Ce ofera angajatorul?

·        Salariu atractiv corelat cu experienta in domeniu ( de la 2500 lei net);

·        Posibilitate de castiguri suplimentare(tips);

·        Program de lucru: 1 zi lucrata cu 1 zi libera;

·        Cazare asigurata pentru persoanele din afara localitatii;

·        Transport asigurat pentru angajatii care locuiesc in Bacau (la si de la locul de munca);

·        Stabilitate pe termen lung.

Daca iti suna bine acest anunt si crezi ca esti potrivit pentru rol, poti apela nr de telefon 0741.619.929 sau trimite CV la adresa alina.ungurasu@ecim.ro.

ECIM = Echipa de Consultanta si Intermediere in Munca

Misiunea noastra este sa aducem candidatii si angajatorii intr-un spatiu comun de dialog conectandu-i printr-o experienta de calitate.

Oameni Valorosi Pentru Companii de Succes