Compania de recrutare și selecție ECIM, caută pentru clientul său, o cunoscută reprezentanță auto, Gestionar depozit piese.
Localitate: Bacău
Tip job: full time
RESPONSABILITĂȚI:
• Completează actele de gestiune, ține evidența intrărilor și ieșirilor de bunuri, verifică și semnează bonurile de consum;
• Descarcă, sortează, depozitează și manipulează marfa în spațiile de depozitare;
• Întocmește necesarul de piese și identifică furnizori noi;
• Se asigură de calitatea pieselor primite și identifică eventualele defecte aparente;
• Gestionează și utilizează programele tehnice de reparație și identificare piese de schimb.

PROFILUL POTRIVIT:
• Studii tehnice de specialitate, medii sau superioare (Școala de Maiștri, Colegiu tehnic,Universitatea Politehnică, Autovehicule Rutiere);
• Minim 2 ani experiență pe o poziție similară;
• Cunoștințe identificare piese;
• Bune cunoștințe MsOffice, WinMentor;
• Permis de conducere categoria B.

BENEFICII:

 Salariu competitiv (de la 2500 RON în primele 3 luni);
 Telefon de serviciu;
 Posibilitate de pregătire profesională continuă;
 Program de lucru într-un singur schimb.

Persoanele interesate pot trimite un CV la adresa de e-mail: adina.zaharie@ecim.ro sau pot suna la nr. 0750888756.

Come back tomorrow
Etichetat ca: logistic