Compania de recrutare ECIM, cauta pentru clientul sau, specializat in productia de vopsea pentru marcaje rutiere si jocuri asfaltice, localizat in Bacau si recunoscut la nivel international, muncitori necalificati pentru fabrica de productie

Cerințe:

– Disponibil la efort fizic;
– Minim 8 clase, finalizate cu diploma;
– Îndemânare si responsabilitate.

Condiții:

-Pachet salarial atractiv, 3000 brut/ 2360 net * dupa trei luni se trece la alt pachet salarial;
– Contract de munca pe perioada nedeterminata;
– Plata la timp si stabilitatea locului de munca;
– Program de lucru intr-un sigur schimb, de luni pana sambata;
– Nu se deconteaza transportul (este necesar abonament pentru deplasare la locul de munca)
– Echipament si masa calda asigurat.

Responsabilități:

-Lucrul in productie sub indrumarea unui sef de schimb;
-Pregatirea materiei prime necesare pentru fabricarea vopselurilor;
– Manipularea diferitelor materii prime necesare in productie;
– Manipularea manuala/mecanizata a produselor finite;
– Respectarea programului de lucru;
– Executarea corecta a sarcinilor.

Pentru a candida la aceasta poziție, contactează-ne la 0720977394, in intervalul 09-17, de luni pana vineri.

Compania de Recrutare ECIM

”OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!”