Compania de recrutare ECIm cauta pentru clientul sau, companie specializata in productia si comercializarea de produse de panificatie, mecanic intretinere utilaje

Cerințe:

·         Studii medii (Liceu sau Școală Profesională domeniul mecanic);

·         Experienta minim 3 ani ca Mecanic întreținere;

·         Cursuri de pregătire și/sau perfecționare în mecanică de întreținere utilaje;

·         Cunoștințe solide de mecanică;

·         Capacitatea de a lucra în echipă;

·         Experiență în revizii/reparații/mentenanță utilaje industriale minim

Responsabilități:

·         Supraveghează, întreține și repară mașinile, utilajele și echipamentele mecanice din cadrul fabricii;

·         Intervine la solicitările urgente din producție cu reglaje și reparații;

·         Intocmește necesarul de piese de schimb;

·         Efectuează mentenanța săptămânală, lunară și anuală;

·         Remediază deficiențe de reglaj împreună cu operatorul.

Beneficii:

·         Program : Luni-Vineri: 07.00-15.30; la nevoie se vor efectua ore suplimentare in caz de avarii la utilaje;

·         Salariul negociabil in funcție de experiență;

·         Tichete de masă.

Daca consideri ca esti potrivit pentru post, suna la 0748.590.330 sau trimiteti-ne un cv la mihaela.ban@ecim.ro

Compania de Recrutare Ecim

”Oameni Valorosi Pentru Companii de Succes!”

Come back tomorrow
Etichetat ca: mecanic utilaje