Compania de recrutare și selecție ECIM caută pentru clientul său, un cunoscut producător de electronice din Bacău, Manager de proiect.
Localitate: Bacău
Tip job: full time
Candidatul ideal:
 studii superioare finalizate, având unul dintre profilurile: inginerie, marketing;
 minim 1 an experiență practică în domeniul managementului de proiect;
 cunoștințe avansate de limba engleză (scris, vorbit);
 cunoștințe avansate Microsoft Office;
 capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare, gândire strategică și atitudine antreprenorială.

Responsabilități:
 planifică și coordonează desfășurarea optimă a activității.

Beneficii:
 Pachet salarial atractiv;
 Transport gratuit în orașul Bacău;
 Asigurare de sănătate privată;
 Prime de sărbători.

Persoanele interesate pot trimite un CV la adresa de e-mail: adina.zaharie@ecim.ro sau pot suna la nr. 0750888756.

ECIM = Echipa de Consultanță și Intermediere în Muncă.

Oameni Valorosi Pentru Companii de Succes!

Come back tomorrow
Etichetat ca: management