Compania de recrutare și selecție ECIM, recrutează pentru clientul său, companie specializată în lucrări termice și sanitare, instalatori!

Locație – Bacău cu deplasări în țară
Tip Job – full-time (program de lucru de Luni – Vineri, 08:00-17:00)

Experiența anterioară pe un post similar nu este obligatorie, dar reprezintă avantaj!

Poziții disponibile – Instalator Sanitar – Instalator Termic

Responsabilități:
– instalarea sistemelor sanitare și a accesoriilor acestora,
– instalarea, repararea și întreținerea țevilor de apă și a sistemelor de încălzire,
– planificarea și realizarea rețelei de conducte prin pereți sau podele,
– verificarea, testarea și repararea conductelor și a sistemelor de instalații sanitare.

Se oferă:
– Salariu atractiv,
– Bonusuri de performanță,
– Transport decontat,
– Posibilități de avansare,
– Echipă de lucru dinamică și performantă!

Aplică acum! Persoanele interesate pot suna la nr. 0741619929 sau pot trimite un CV la adresa de email andreeaecim2022@gmail.com!

Căutăm OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!