Cerințe:

Experientă de minimum 1 an în procese de administrare a resurselor umane;

Persoană organizată, capabilă sa lucreze cu termene stranse, comunicativă și cu abilități de

relationare interpersonală;

Cunoștințe bune în domeniul legislației muncii;

Spirit de echipă, atenție la detalii, persoană laborioasă și meticuloasă;

Deținerea diplomei de absolvire a cursului de Inspector Resurse Umane reprezintă cerinta

obligatorie;

Experienta de lucru cu programul Revisal;

Cunoaște Microsoft Office (Excel, Word);

Condiții:

Salarizarea se negociaza la interviu;

Contract pe perioada nedeterminata;

Un mediu placut si prietenos;

Plan de cariera de lunga durata;

Responsabilități:

Asigură întocmirea ofertelor de angajare, a contractelor individuale de muncă (CIM), a actelor de modificare, suspendare și încetare a acestora, precum și a fișelor de post;

Asigură completarea și arhivarea dosarelor de personal pentru angajații companiei în

conformitate cu procedurile interne ale companiei și cu legislația în vigoare;

Înregistrează angajații, contractele individuale de muncă, deciziile de încetare/suspendare a CIM sau orice alte modificări survenite și transmite registrul general de evidență a salariaților la ITM;

Intocmeste diverse rapoarte solicitate de conducerea societatii;

Asigură eliberarea adeverințelor necesare actualilor sau foștilor angajați;

Oferă suport în activitatea de programare anuală a concediilor de odihnă;

Contacteaza-ne la 0720944519 pentru mai multe detalii