Compania de recrutare și selecție ECIM caută pentru clientul său inspector ITP sau absolvent facultate Autovehicule Rutiere in vederea atestarii in cadrul
companiei.

 ��Cerinte:
 calificari in domeniu si experienta in domeniul unui service auto – constituie un
avantaj;
 sa detii atestat inspector ITP sau sa fii absolvent al Facultatii de Autovehicule Rutiere in vederea atestarii
 sa detii permis de conducere categoria B
 sa ai cunostinte generale de utilizare PC
 sa ai cunostinte bune de utilizare a programelor specifice activitatilor ITP ;
 sa cunoasti legislatia in domeniu;
 ��Responsabilitati principale:
 sa realizezi inspectiile tehnice periodice pentru autoturisme, conform legislatiei si a procedurilor interne;
 sa mentii legatura cu reprezentantii RAR
 sa gestionezi si intretii echipamentele si aparatura aflate in dotarea statiei ITP
 sa colaborezi constructiv si eficient cu seful de service auto
 ��Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Decontare transport
Prime si bonusuri grantate
Programul de lucru este L-V: 08.30-17.00 cu pauza de masa inclusa.
Contractul de munca se semneaza pe perioada nedeterminata.

Dacă vrei să faci parte din echipa noastra, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare. �� SAU Sună la: 0720.977.394 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri) ��

Come back tomorrow
Etichetat ca: inspector