Recrutam pentru clientul nostru – companie cu peste 20 de ani de experienta in domeniul prelucrarilor mecanice pentru industria high-tech, aeronautica si telecomunicatii.

Daca ai studii medii tehnice, inclinatii spre domeniul prelucrarilor metalice, desenului tehnic, masuratorilor si o atentie sporita pentru detalii, aplica pentru postul de Inspector Calitate Materiale.

Cerinte:

·         Absolvent studii medii tehnice;

·         Cunostinte tehnice de baza in domeniul materialelor;

·         Competente de utilizare a echipamentelor de masura si control;

·         Cunostinte de testare materiale (duritate);

·         Cunostinte despre trasabilitate;

·         Engleza nivel B1 (termeni specifici);

·         Experienta in domeniu minim 1 an;

·         Abilitati de comunicare, fire proactiva.

 Descrierea postului:

·         Utilizarea echipamentelor de masura si control;

·         Identificarea neconformitatilor;

·         Inregistrarea si raportarea rezultatelor masuratorilor.

Oferta si beneficii:

·         Salariul fix stabilit in functie de experienta si competente;

·         Bonusuri de performanta;

·         Asigurare medicala privata;

·         Bonuri de masa;

·         Prime cu caracter permanent (de Paste, Craciun, 1 iunie pt copii minori, 8 martie pt doamne, etc);

·         Mediu de lucru la standarde europene si posibilitati de avansare in cadrul unui angajator de top.

Detalii la tel.: 0750888756 în intervalul orar 9:00- 17:00 (luni-vineri).

Compania de Recrutare ECIM cauta OAMENI VALOROSI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Come back tomorrow
Etichetat ca: calitate