Daca esti familiarizat cu domeniul programarii masinilor cu comanda numerica,prelucrarilor metalice, desenului tehnic, testarii sculelor aschietoare, masuratorilor si ai o atentie sporita pentru detalii, atunci poti aplica pentru postul vacant de Inginer Programator.

Cerinte:
 Studii superioare tehnice;
 Cunostinte avansate desen tehnic;
 Cunostinte utilizare Solidworks, CATIA, V5-6, VERICUT;
 Experienta programare utilaje CNC – 2 ani;
 Limba engleza – nivel B2;
 Persoana meticuloasa, atenta la detalii.

Descrierea postului:
 Programare masini strunjire-frezare CNC;
 Intocmirea si verificarea programelor de operare pentru utilajele CNC;
 Optimizarea proceselor de executie;
 Urmarirea fluxului de productie pentru a asigura finalitatea reperelor in timpul stabilit.

Oferta si beneficii:
 Salariul fix stabilit in functie de experienta si competente;
 Bonusuri de performanta;
 Asigurare medicala privata;
 Bonuri de masa;
 Prime cu caracter permanent (de Paste, Craciun, 1 iunie pt copii minori, 8 martie pt doamne, etc);
 Mediu de lucru la standarde europene si posibilitati de avansare in cadrul unui angajator de top.

Trimite cv la alina.ungurasu@ecim.ro sau suna la: 0741619929 în intervalul orar 9:00- 17:00 (luni-vineri).

Recrutam pentru clientul nostru – companie cu peste 20 de ani de experienta in domeniul prelucrarilor mecanice pentru industria high-tech, aeronautica si telecomunicatii.

Compania de Recrutare ECIM

OAMENI VALOROSI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Come back tomorrow
Etichetat ca: coordonator