Compania de recrutare și selecție ECIM, caută pentru clientul său, un cunoscut producător de conserve, Inginer producție și Inginer calitate.

Localitate: Bacău

Tip job: full time

Candidatul ideal:

studii superioare finalizate, având unul dintre profilurile: industrie alimentara, chimie, biologie;
cunoştinţe operare PC;
capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare, atenţie distributivă, corectitudine, capacitate rapidă de decizie;
cunoștințe ale principalelor standarde de calitate și siguranța alimentului (ISO, HACCP).

Responsabilități inginer producție:

coordonarea personalului din subordine pentru realizarea planului de producție;
pregătirea la locul de munca a personalului din subordine, pentru cunoașterea și îmbunătățirea tehnologiilor de lucru;
se preocupă permanent de creșterea productivității muncii, în conditii de igienă și calitate.

Responsabilități inginer calitate:

verificarea respectării instrucțiunilor și parametrilor de lucru în toate etapele fluxului de producție;
efectuarea de analize ale materiei prime/ produselor aflate în procesul tehnologic.

Beneficii:

Salariu competitiv;
Tichete de masă 400 lei;
2 pachete de carne pe lună;
Program într-un singur schimb, L-V: 7.00-15.30.

Persoanele interesate pot trimite un CV la adresa de e-mail: adina.zaharie@ecim.ro sau pot suna la nr. 0750888756.

Compania de Recrutare ECIM

OAMENI VALOROSI PENTRU COMPANII DE SUCCES