Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau, companie recunoscuta pentru seriozitatea acodata lucrarilor in productie, comercializare si prestare servicii in domeniu lucrarilor publice, personal calificat pentru pozitia de Economist

Cerințe:
-Diplomă universitară în economie / contabilitate / finanțe
-Experiență dovedită ca contabil 2//3 ani de experiență;
-Cunoaștere bună a proceselor contabile și financiare;
-Cunoaștere bună a MS Office (obligatoriu în Excel)
-Experiență in programul de contabilitate WINMENTOR

Condiții:
Salarizare in functie de experienta;
Seriozitate si stabilitate.

Responsabilități:
-Intocmirea documentelor de contabilitate: Registru de casă, deconturi cheltuieli, dispoziții de plata și încasare, fise clienți-furnizori, înregistrare intrari-iesiri;
– Intocmire si depunere declaratii;
– Evidenta facturilor și documentelor de plata și urmărirea încasărilor;
-Relații cu banca și inregistrare extrase de cont;
-Intocmire situații solicitate de management;
-Arhivare documente;
– Actualizare baza de date documente.

Dacă indeplinesti in totalitate conditiile acestui post, suna la 0720977394 sau trimite un CV la marian.potop@ecim.ro

Compania de Recrutare ECIM

OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Come back tomorrow
Etichetat ca: contabil economist finante