Compania de recrutare ECIM, cauta pentru clientul sau, magazin online cu sediu in Bacau,

Cerințe:
Studii superioare (de preferință Marketing sau Comunicare) ,abilitați de content writer si de producere de conținut online
Interes pentru industria tehnologiilor
Cunoștințe foarte bune de operare PC
Abilități de comunicare

Condiții:
Presupune prezenta fizica la birou,nu este job remote
Salariu motivant acordat în funcție de experiență, calificările si abilitățile candidatului;
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Program de lucru 9-17.30 luni-vineri
Oferim masa calda la pranz

Responsabilități:
Crearea de conținut media pentru magazinul online
Scrierea si editarea de conținut media
Actualizarea website-ul companiei
Verificarea periodica a corectitudinii informațiilor afișate pe site

Daca iti doresti acest post, suna-ne la 0720 977 394 sau trimite-ne cv-ul tau la marian.potop@ecim.ro

Compania de Recrutare ECIM

OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!