Recrutam pentru clientul nostru, magazin online cu sediul in Bacau, consultant vanzari articole electronice/IT.

Cerințe:
Studii superioare ;
Cunoștințe tehnice și experiență în vânzări produse electronice/IT reprezinta avantaj;
Nivel avansat de utilizarea calculatorului;
Cunoaștere a pachetului Office;
Abilități de comunicare, atitudine proactivă, orientată spre rezolvarea problemelor, relaționare și luarea deciziilor;

Condiții:
Presupune prezenta fizica la birou, nu este job remote
Salariu motivant acordat în funcție de experiență, calificările si abilitățile candidatului;
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Program de lucru 9-17.30 luni-vineri
Oferim masa calda la pranz

Responsabilități:
Prezentarea cat mai corecta a ofertelor;
Ofera asistenta clientului in decizia de cumparare;
Ofera consultanta de specialitate pentru gama de produse;
Prezentarea condițiilor și a modalităților de transport;
Întocmirea facturilor aferente vânzării;

Aplica la acest post cu CV trimis la marian.potop@ecim.ro sau sunând la 0720 977 394

Compania de Recrutare ECIM

OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Come back tomorrow
Etichetat ca: vanzari; call center;