Compania de recrutare ECIM cauta pentru clientul sau, distribuitor autorizat de echipamente hidraulice, Consilier Tehnic Vanzari.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si cu un mediu de lucru placut, vino in echipa noastra.

Cerinte:

·        Studii superioare tehnice;

·        Cunostinte medii de limba engleza;

·        Permis de conducere cat. B;

·        Atitudine orientata catre client;

·        Abilitati excelente de comunicare si relationare;

·        Seriozitate si corectitudine profesionala;

·        Spirit de echipa;

·        Experienta in vanzari constituie avantaj.

Responsabilitati:

·        Consilierea clientilor in Showroom si intocmirea ofertelor;

·        Suport tehnic atat in Showroom cat si la sediul clientilor;

·        Vizite la clienti, prezentare/livrare produse;

·        Contactarea clientilor din baza de date si prezentarea ofertelor;

·        Incasarea contravalorii produselor facturate.

Conditii:

·        Program de lucru  L-V:   8.30 – 17;

·        Pachet salarial atractiv, bazat pe experienta anterioara;

·        Bonuri de masa;

·        Prime de sarbatori;

·        Masina de serviciu pentru deplasarile la clienti;

·        Training pe produse.

ECIM = Echipa de Consultanta si Intermediere in Munca

”Oameni Valorosi Pentru Companii de Succes!”