Compania de recrutare ECIM, cauta pentru partenerul sau, Consilier Vanzari in incinta Galeriei Cora Bacau.

Cerinte:

·        Studii medii;

·        Experienta minim 6 luni pe o pozitie similara;

·        Cunostinte operare calculator/casa de marcat/POS;

·        Cunostinte contabilitate primara (facturi, NIR, raport incasari, fise de inventar);

·        Experienta in Social Media (pagini de facebook), platforme pentru magazine online;

·        Excelente abilitati de comunicare;

·        Capacitate de organizare a timpului si a activitatilor.

Responsabilitati:

·        Receptia marfurilor (intocmire NIR);

·        Expunerea marfurilor conform standardelor agreate;

·        Fotografierea marfurilor si incarcarea imaginilor in cadrul magazinului online si pe pagina de FB;

·        Prezentarea produselor catre clienti si incheierea vanzarii;

·        Utilizarea casei de marcat/POS;

·        Utilizarea programului de gestiune, completare/generare AWB;

·        Inventarierea si gestiunea stocurilor;

·        Administrarea activitatii magazinului online (contactare clienti, procesare comenzi, incasari);

·        Administrarea paginii de FB a magazinului;

Conditii:

·        Program de lucru flexibil (in schimburi sau 12/24);

·        Salariu fix + comision din incasari;

·        Prime de sarbatori;

·        Posibilitate de angajare pe termen lung.

Daca iti suna bine acest anunt si crezi ca esti potrivit pentru rol, poti apela nr de telefon 0741.619.929 sau trimite CV la adresa alina.ungurasu@ecim.ro.

Compania de Recrutare Ecim

Oameni Valorosi Pentru Companii de Succes!

Come back tomorrow
Etichetat ca: consilier vanzatoare