Compania ECIM, recruteaza AGENT DE MARKETING in Bacau – pentru clientul sau– specializat in proiectarea, productia si distributia de robinete industriale, cu portofoliu de clienti nationali si externi.
Cerinte:
– Studii superioare (marketing, marketing industrial);
– Experienta in domeniul marketingului industrial reprezinta un plus;
– Cunostinte operare PC (pachetul microsoft office);
– Cunostinte utilizare program SAGA;
– Limba engleza – nivel mediu;
– Experienta in activitate de ofertare (domeniul tehnic reprezinta un avantaj);
– Bune abilitati de comunicare;
– Persoana organizata, serioasa, punctuala si responsabila;
Conditii:
– Pachet salarial format din parte fixa si parte variabila;
– Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala.
Responsabilitati:
– Cunoasterea detaliata a ofertei de produse;
– Intocmire oferte si cereri de oferta;
– Intocmire documentatie necesara certificarii calitatii;
– Utilizare SAGA.

Dacă doresti să faci parte din echipa trimite cv-ul tau actualizat la marian.potop@ecim.ro sau pe whatsapp 0720.977.394
Compania de Recrutare ECIM cauta OAMENI VALOROSI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Come back tomorrow
Etichetat ca: Marketing