Cerințe:

atestat de pază valabil

disponibilitate la ture de noapte

obiectivului se afla la iesirea din orașul Bacău locația obiectivului necesită deplasare cu mijloace de transport în comun sau cu mașina personală  domiciliul stabil în orașul Bacău

Condiții:  locație fixă, angajatul societății

program în ture de zi și de noapte

salariul este de 3000 brut/2360 net plus
spor de noapte/spor de weekend

Responsabilități:

– menține paza perimetrului

– colaborează cu colegii de pe tură

– disponibilitate ocazional la activități administrative
– asigură menținerea ordinii, disciplinii în perimetru

– raportează direct șefului incidentele apărute

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de succes, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare. SAU Sună la: 0720.977.394 în intervalul orar 9:00 – 17:00 ( luni-vineri)

Compania de Recrutare ECIM caută OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Come back tomorrow
Etichetat ca: agent paza