Clientul nostru, companie din Bacau, specializata in realizarea lucrarilor de infrastructura nationala, cauta personal pentru postul de coordonare echipe lucrari publice.

Candidatul ideal:

Studii superioare , profil tehnic;
Experienţă practică necesară în conducere/coordonare echipe minim 1 an;
Cunostiinte solide de lucru in programul Microsoft Office (Excel obligatoriu nivel mediu / avansat);
Abilităţi de coordonare, lucru în echipă, comunicare;
Capacitate de planificare, control, organizare şi prioritizare a sarcinilor;
Abilități de lucru în mod structurat și strategic;
Abordare proactivă şi creativă de rezolvare a problemelor;
Abilități de leadership și relaționare interpersonală;
Permis de conducere auto cat. B cerinta obligatorie;
Disponibilitate la deplasari frecvente si prelungite in toata tara.

Descrierea jobului:

Coordonează la nivel de formație activitățile realizate de echipele aflate in subordine;

Realizează analize, rapoarte prestabilite sau solicitate cu privire la stadiul îndeplinirii activităților din aria de responsabilitate și alte rapoarte solicitate;

Centralizeaza pontajele zilnice pentru persoanele/echipele din subordine;

Raspunde de respectarea tehnologiilor de executie;

Supravegheaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs si realizeaza situatii de lucrari;

Asigura stocul necesar de materiale pentru executia lucrarilor;

Verifică corectitudinea lucrarilor si se asigura de calitatea executiilor;

Receptioneaza si preda autoritatilor competente lucrarile executate asigurandu-se ca termenele de finalizare sunt respectate;

Răspunde de încadrarea cheltuielilor în plafonul alocat.

Daca consideri ca indeplinesti cerintele acestui post si responsabilitatile iti sunt pe plac, trimite CV-ul tau la marian.potop@ecim.ro sau

Compania de Recrutare ECIM

OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!