Compania de Recrutare ECIM cauta pentru clietul sau cu experienta in domeniul hotelier, personal calificat pentru pozitia de camerista.

Cerințe:

Experiență în domeniul hotelier

Abilități de relaționare și lucru în echipă

Persoană activă, ordonată și responsabilă

Politețe, abilități de comunicare

Ușurință în manipularea fizică a obiectelor

Disponibilitate de lucru și în week-end-uri

Rezistență la efort fizic

Beneficii:

Contract pe perioadă nedeterminată

Concediu de odihnă

Salariu motivant

Tichete de masa de 15 lei/zi lucrată

Mediu de lucru plăcut

Clienți selecți

Concediu de odihnă 21 zile/an

Responsabilități:

Efectuează curățenia în spațiile de cazare, conform standardelor impuse

Menține curățenia pe coridoarele etajelor

Asigură aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare

Se asigură de condițiile de igienă în spațiile de cazare.

Dacă vrei să faci parte din echipa unui angajator de top din Bacău, te așteptăm să aplici la acest loc de muncă. Te vom contacta noi telefonic după aplicare.

SAU

Sună la: 0758.935.512 în intervalul orar 9:00- 17:00 ( luni-vineri)

Compania de Recrutare ECIM

OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Come back tomorrow
Etichetat ca: camerista horeca